Rubrika: Aktuality

Dobrý den,

dne 8.7.2022 v době 11:30 až 14:30 je hlášeno přerušení dodávky elektrické energie.  Z toho důvodu po uvedenou dobu může být přerušena konektivita v obci Bedřichovice.

Za vzniklé problémy se omlouváme, ŠlapNet

Neboť stávající tarif New A22 má lepší parametry než původní tarif Standart A14 bude od 1.7.2022 původní tarif zrušen. Stávající klienti z tarifem Standart A14 budou převedeni na nový, pro ně výhodnější tarif New A22 automaticky.

Z důvodu stále rostoucích nákladů na energie je velmi obtížné udržet nízkou cenu nejlevnějšího tarifu Mini A3. Ten je určen zejména pro prohlížení webových stránek pro seniory. To je z druhé strany skupina, která každé zdražení nejvíce pociťuje. Proto aby se aktuálně nemusela zvedat přímo cena tarifu, bude tarif od 1.7.2022 omezen na denní objem dat 1,5GB (FUP). Toto omezení se reálně týká minimálního počtu klientů a proto věříme, že nebude vnímáno negativně.

Společnost EG.D oznamuje, že v úterý 13. dubna bude od 7,30 do 11,30 přerušena dodávka el. energie. Z tohoto důvodu bude též v uvedenou dobu omezen provoz internetu v obci Blažovice.

Za vzniklé potíže se omlouváme.

Vážení zákazníci,

v rámci zachování maximální kvality služeb, dojde 02.03.2021 mezi 02 a 05h. k dočasné odstávce všech námi poskytovaných služeb. Omlouváme se za problémy.

ŠlapNet

Z důvodu nařízení ČTÚ vstupuje k 1.1.2021 v platnost nové všeobecné oprávnění VO-S/1/08.2020-9 které nařizuje poskytovatelům v elektronických komunikací – inetrnetu, zveřejnit informace o definování konkrétních rychlostí a odchylkách poskytované služby.

Proto v souladu s tímto nařízení vstupují platnost nové VOP z účinností od 1.1.2021.

V 17. května 2019 bude probýhat úprava sítě u dodavatele. Následkem těchto prací bude v době 5:30 až 6:30 výpadky konektivity.

Děkujeme za pochopení, ŠlapNet

Vánoce jsou před dveřmi, a my máme další dárek pro naše klijenty !

Díky změně technologie připojení a upgrade jednotlivých páteřních spojů můžeme navýšit rychlosti u nejpouživanějších tarifů ze zachováním stávajících cen. Vlastní přehled tarifů samozřejmně naleznete zde na stránkách v sekci tarify. V případě zájmu o změnu tarifu nás neváhejte kontaktovat.

S přáním pěkných Vánočních svátků, Šlap.Net

Vánoce se blíží a Šlap.Net má dárek pro všechny klienty již od konce listopadu.
Po delší době jednání se povedlo celou síť Šlap.Net připojit pomocí optického vlákna k vlastní síťi internetu. Díky této technologické změně se výrazně zvýšila stabilita připojení zejména v odpoledních a večetních hodinách.

Věřím že zmíněné vylepšení připojení sítě mnozí klienti ať nevědomky zaznamenali a povede k lepší spokojenosti klientů než nabízí konkurence.

V rámci podpory kryptoměn byla zavedena možnost těchto platby. Pro vlastní platbu je využita platební brána Arbolet. Díky ní je aktuálně možná platba bitcoinem (BTC) nebo členským převodem Arboletu (aKč).
Protože platba přes kryptoměny je založena na anomominitě, je nutné vyplnit formulář Arbolet platba aby byla platba správně přiřazena klientovy.

Arbolet